LT
Naujienos
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Kelių eismo saugumas
Paslaugos
Nuorodos
Konkursai
Istorija
Statistika
Pareigūnų rengimas
Naudinga informacija
„Juodųjų dėmių“ žemėlapis
Atsakomybė už KET pažeidimus
Baudų mokėjimas už KET pažeidimus
KontaktaiLIETUVOS KELIŲ POLICIJOS TARNYBA

Valstybės biudžetinė įstaiga,
Mėnulio g. 11, LT-04326 Vilnius.
Tel. (8 5) 271 9405,
Faksas (8 5) 271 9610,
El. paštas lkpt@policija.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre
Kodas 188785085
PVM mokėtojo kodas LT887850811

Sprendimas: Infosistema
Kelių chuligano užmojis Lietuvą kirsti per dvi valandas baigėsi fiasko


2016 03 07 

Kelių chuligano užmojis Lietuvą kirsti per dvi valandas baigėsi fiasko – prabangų automobilį „Mercedes G55 AMG“ su Rusijos tranzitiniais valstybiniais numeriais vairavęs vyras buvo sulaikytas prie Marijampolės, kelyje „Via Baltica“.

Kovo 7-osios, pirmadienio, ryte automobilį „Mercedes AMG“ vairavęs 27 metų Bulgarijos pilietis pro visus kelio Kaunas–Zarasai–Daugpilis greičio matuoklius praskriejo viršydamas leistiną greitį per 60 km/val., kol buvo sulaikytas kelyje „Via Baltica“, keli kilometrai iki Marijampolės.

143 km/val. greičiu, kur leistinas 70 km/val greitis, G klasės „Mercedes“ praskriejo pro kelyje „Via Baltica“ eismą kontroliavusių Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnų tarnybinį automobilį.

Pareigūnai, įtardami, kad išskirtinis „Mercedes Gelandewagen“ gali būti vogtas, persekiojo šį automobilį ir jį sustabdė. Paaiškėjo, kad automobilis buvo varomas iš Latvijos į Lenkiją. Pirmą kartą vairuotojas „atsižymėjo“ 6.37 val. Zarasų rajone, gyvenvietėje, kur leistinas 50 km/val. greitis. „Mercedes“ čia pralėkė 104 km/val. greičiu, už 13 minučių šio automobilio greitis buvo užfiksuotas jau Utenos rajone – čia vyras pro greičio matuoklį vietoje, kur leistinas 50 km/val. greitis, praskriejo net 154 km/val. greičiu, o už 29 minučių jau buvo užfiksuotas Ukmergės rajone esančio greičio matuoklio, pro kurį važiavo leistiną greitį viršydamas 37 km/valandą.

8.30 val. pro kelyje „Via Baltica“ esantį greičio matuoklį, 70 km/val. važiavimo greitį leidžiamoje atkarpoje, 27 metų vairuotojas praskriejo 143 km/val. greičiu, kur ir buvo pastebėtas ir sulaikytas Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnų.

Dabar vyrui, vairavusiam „Mercedes G55 AMG“ ir keturis kartus per dvi valandas užfiksuotam keturiais kelio Kaunas–Zarasai–Daugpilis ir „Via Baltica“ matuokliais, gresia rimti nemalonumai – piniginė bauda nuo 289 iki 434 eurų ir teisės vairuoti atėmimas nuo vienerių iki pusantrų metų.

Užsieniečio padarytų administracinių teisės pažeidimų byla šiandien, kovo 7-ąją, bus išnagrinėta Marijampolės teisme.


« Atgal į sąrašą