LT
Naujienos
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Kelių eismo saugumas
Paslaugos
Nuorodos
Konkursai
Istorija
Statistika
Pareigūnų rengimas
Naudinga informacija
„Juodųjų dėmių“ žemėlapis
Atsakomybė už KET pažeidimus
Baudų mokėjimas už KET pažeidimus
KontaktaiLIETUVOS KELIŲ POLICIJOS TARNYBA

Valstybės biudžetinė įstaiga,
Mėnulio g. 11, LT-04326 Vilnius.
Tel. (8 5) 271 9405,
Faksas (8 5) 271 9610,
El. paštas lkpt@policija.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre
Kodas 188785085
PVM mokėtojo kodas LT887850811

Sprendimas: Infosistema
Lietaus akivaizdoje – policijos pareigūnų dėmesys šalies Moterims


2016 03 08 

Kovo 8-oji – Tarptautinė moters diena. Geranoriškai nusiteikę ir besišypsantys pareigūnai stabdė automobilius ir, užuot tikrinę dokumentus ar darę kitus įprastus tarnybinius veiksmus, sveikino vairuojančias moteris bei dovanojo joms pavasarinius tulpių žiedus, linkėjo gero ir saugaus kelio. Tiesa, moterys neslėpė susirūpinimo, tačiau, išvydusios gėles, negalėjo nuslėpti šypsenos. Moterys teigė, kad tokie susidūrimai su pareigūnais galėtų būti ir dažnesni. Maloniai nustebintos vairuotojos dėkojo pareigūnams už dėmesingumą ir linkėjo jiems sėkmės.

Netruko policijos pareigūnai sulaukti padėkų už nuostabiai nuskaidrintą lietingą rytą:

Vilnietės padėka

„Labai dėkoju Vilniaus policijai už nuostabią ryto staigmeną! Labai dėkoju ne tik už gėlę, įteiktą Kovo 8-osios rytą, bet ir džiugius veidus, kai lyjant lietui pareigūnas su šypsena palinki gražios dienos ir saugaus vairavimo! Ačiū labai ir lengvos tarnybos visiems šios profesijos atstovams!”“.

Jurgita Č.

„Laba diena, Nuoširdžiai dėkoju moterų vardu, nes manau jų buvo ne viena, kurios buvo pasveikintos šiandien iš ryto.

Dėkoju už nuostabią nuotaiką, kurią suteikė Jūsų patruliai šiandien Šilainiuose, kadangi iš nuostabos nesugebėjau tinkamai padėkoti, nes kaip visuomet sustabdžius kelių policijai tuoj pat puoli ieškoti dokumentų, galvoji ką pažeidei ir būna lengvas stresas. Kuomet prisistatęs pareigūnas pasveikina su Moters diena, po akimirkos skristi norisi ir tikrai aplanko puiki nuotaika, o dar į darbą iš ryto atkeliauji su tulpių puokšte ir paviešini moterų kolektyvui kokie tie mūsų Lietuvos vyrai puikūs, o dar jie pareigūnai…

Dar kartą ačiū organizatoriams už idėją, vyrams už sveikinimus, kurie nepaisant smarkaus lietaus patruliavo ir laukė pravažiuojančių moterų, kad joms ši diena suteiktų džiugesio ir dėmesio akimirką. Jūsų komanda puiki, policijos įvaizdis keičiasi, visuomenės pasitikėjimas auga. Neturiu nusistatymų prieš policijos pareigūnus, bet po tokios akcijos būsiu įpareigota visuomet nusišypsoti pareigūnui, kuris gal skirs baudą, o aš būsiu nusižengusi nustatytai tvarkai. Gražios dienos Jums ir Jūsų patrulių komandai“.

„Buvau maloniai nustebinta – tai puikus pareigūnų gestas mums, moterims”, – su šypsena veide kalbėjo pasveikinta vairuotoja Telšiuose. „Rankinėje jau ieškojau automobilio dokumentų, kai pareigūno rankoje išvydau tulpės žiedą. Likau sužavėta šia staigmena”, – pasakojo kita.

Policijos departamento prie VRM informacija


„Buvau maloniai nustebinta – tai puikus pareigūnų gestas mums, moterims”, – su šypsena veide kalbėjo pasveikinta vairuotoja Telšiuose. „Rankinėje jau ieškojau automobilio dokumentų, kai pareigūno rankoje išvydau tulpės žiedą. Likau sužavėta šia staigmena”, – pasakojo kita.
—————–


Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnų gėlės moterims (video)

« Atgal į sąrašą