LT
Naujienos
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Korupcijos prevencija
Administracinė informacija
Paslaugos
Nuorodos
Konkursai
Istorija
Statistika
Pareigūnų rengimas
Naudinga informacija
Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)
Kelių eismo saugumas
„Juodųjų dėmių“ žemėlapis
Kontaktai
Baudų mokėjimas už KET pažeidimus
Atsakomybė už KET pažeidimus



LIETUVOS KELIŲ POLICIJOS TARNYBA

Valstybės biudžetinė įstaiga
Mėnulio g. 11, LT-04326 Vilnius
Tel. 8 700 59405
Faksas 8 700 59449
El. paštas lkpt@policija.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre
Kodas 188785085
PVM mokėtojo kodas LT887850811

Sprendimas: Infosistema
Padalinių kontaktai


Pareigos Vardas, pavardė Kab. Nr. Telefono nr. Elektroninio pašto adresas

Viršininkas Vytautas Grašys 616 +370 700 59 430 vytautas.grasys@policija.lt
Viršininko pavaduotojas Algimantas Petronis 617 +370 700 59 432 algimantas.petronis@policija.lt

Administracinės veiklos ir eismo priežiūros skyrius
Viršininkas Rytis Vosylius
608 +370 700 59 404 rytis.vosylius@policija.lt
Vyriausiasis specialistas Daiva Žilinskė 613 +370 700 59 440 daiva.zilinske@policija.lt
Vyriausiasis specialistas Irena Biriukovienė 612 +370 700 59 425 irena.biriukoviene@policija.lt
Vyriausiasis specialistas Antanas Serapinas 612 +370 700 59 422 antanas.serapinas@policija.lt
Vyriausiasis specialistas Henrikas Martusevičius 612 +370 700 59 444 henrikas.martusevicius@policija.lt
Vyresnysis specialistas Audrius Valatka 607 +370 700 59 431 audrius.valatka@policija.lt
Vyresnysis specialistas Deivis Kulvietis 607 +370 700 59 426 deivis.kulvietis@policija.lt
Vyresnysis specialistas Marija Kazanovič 615 +370 700 59 405 marija.kazanovic@policija.lt





Specialios paskirties skyrius
Viršininkas Tadas Juozumas 603 +370 700 59 427 tadas.juozumas@policija.lt
Vyriausiasis tyrėjas
Jonas Davidonis
611
+370 700 59 409
jonas.davidonis@policija.lt
Vyriausiasis specialistas Dariuš Biajgo
602
+370 700 59 434
darius.biajgo@policija.lt
Vyriausiasis specialistas Arturas Belianas 602 +370 700 59 403 arturas.belianas@policija.lt
Vyresnysis specialistas Vigandas Imbrasas 611 +370 700 59 413 vigandas.imbrasas@policija.lt
Vyresnysis specialistas Algirdas Sabaliauskas 602 +370 700 59 446 algirdas.sabaliauskas@policija.lt
Vyresnysis specialistas Donatas Jaraminas
602 +370 700 59 410 donatas.jaraminas@policija.lt
Vyresnysis specialistas Alius Rėkus
602 +370 700 59 433 alius.rekus@policija.lt
Vyresnysis specialistas Aurimas Račkauskas 602 +370 700 59 433 aurimas.rackauskas@policija.lt
Specialistas Justas Verbiejus
602 +370 700 59 433 justas.verbiejus@policija.lt
Specialistas Benas Maželis
602 +370 700 59 433 benas.mazelis@policija.lt
Specialistas Romualdas Trainavičius 602 +370 700 59 433 romualdas.trainavicius@policija.lt
Specialistas Aušra Banytė 602 +370 700 59 433 ausra.banyte1@policija.lt
Specialistas Lina Vaitkutė 602 +370 700 59 428 lina.vaitkute@policija.lt

bendrųjų reikalų grupė
Vyresnysis specialistas Rūta Čekienė 614 +370 700 59 436 ruta.cekiene@policija.lt
Vyresnysis raštvedys
Danguolė Kravčunienė 614 +370 700 59 407 danguole.kravcuniene@policija.lt
Vyriausiasis specialistas Aleksandras Robačevskis 609 +370 700 59 419 aleksandras.robacevskis@policija.lt
Vyresnysis specialistas Dmitrij Kirovskij 609 +370 700 59 417 dmitrij.kirovskij@policija.lt